Секрет успішного управління SAP Integrated Business Planning IBP

Прогнозування потреб споживачів, постачання необхідної продукції в потрібний час і виконання замовлень за короткочасними точними графіками перевезення може бути проблемою. Інноваційне управління ланцюгами постачання через систему SAP Integrated Business Planning IBP допомагає об’єднати всі ці процеси, щоб забезпечити більш значущий досвід роботи з клієнтами.

Вирішення проблемних моментів з SAP IBP

Завдяки SAP Integrated Business Planning IBP ви отримуєте уявлення про те, що потрібно вашим клієнтам і що ви можете забезпечити їх щохвилини. Рішення містить кілька компонентів, кожен із яких має свої ключові переваги.

1. Control Tower: модуль управління

Шукаєте чітку та повну інформацію для управління наскрізним ланцюгом постачання? Відстежуйте ключові аспекти ланцюга збуту у вашому бізнесі в модулі SAP IBP Control Tower. Поєднуючи великі дані з базою даних SAP HANA, цей модуль дозволяє відстежувати ключові показники ефективності.

2. Sales and Operations Planning: модуль планування продажів та операцій

Ідеальною відправною точкою для синхронізації попиту та пропозиції є модуль планування продажів та операцій. Він дозволяє приймати стратегічні рішення, керовані даними: оцінювання ситуації попиту та пропозиції на різних рівнях продукції та по всьому ланцюгу постачання — не лише на основі кількості, але також з точки зору витрат і доходу. Крім того, Sales and Operations Planning допомагає співпрацювати з колегами через корпоративну соціальну мережу SAP Jam і дозволяє створювати симуляції для оцінки різних варіантів розв’язання проблем попиту чи пропозиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ
Зачем нужны струбцины

3. Demand: Попит

Зрозуміти та сформувати реальний попит допоможе модуль Demand. Він поєднує в собі довгострокове статистичне прогнозування з конкретними алгоритмами зондування попиту, допомагаючи прогнозувати короткостроковий попит. Крім того, ви можете легко включити дані про точки продажу, щоб підвищити точність прогнозів та отримати краще розуміння даних.

4. Inventory: розрахунок

Модульний компонент SAP IBP Inventory допомагає легко визначити оптимальний рівень запасів у вашому бізнесі за допомогою стандартизованої та автоматизованої системи розрахунку. Таким чином є можливість покрити невизначеність попиту та пропозиції. Крім того, модуль Inventory дозволяє знайти баланс між оборотними коштами та обслуговуванням клієнтів.

5. Demand Driven Material Requirements Planning: Планування потреб, що визначається попитом

Компонент DDMRP — це новий спосіб здійснення планування потреб, заснований на буферному запасі та фактичному попиті. Це дозволяє SAP IBP підтримувати всі етапи DDMRP і забезпечує плавний матеріальний потік через ланцюг збуту. Розрахунковий рівень запасів можна зменшити за допомогою стратегічних розрахунків точки роз’єднання та буферної зони. І останнє, але не менш важливе: модуль дозволяє спростити планування за допомогою спрямованих заходів з поповнення, спрощеної постановки пріоритетів постачання та активного моніторингу.

6. Response and Supply: Попит та пропозиція

Спеціальні зміни у виробництві та розподілі в складній мережі збуту часто вимагають швидких реакцій та альтернативних рішень. Компонент «Response and Supply» надає необхідні інструменти для вирішення цих складних ситуацій. Модуль дозволяє розподілити обмеження на замовлення на продаж та збалансувати стратегії збуту, зрештою збільшивши дохід підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ
Большие гелиевые шары и их разновидности

Немає сумнівів, що SAP Integrated Business Planning IBP, запропоноване компанією «Benoy», — це перспективне рішення для управління ланцюгами бізнес-збуту.

Категории
Акценты

СВЯЗАННЫЕ

 • Большие гелиевые шары и их разновидности

  Для рекламной кампании и привлечения клиентов прекрасно подойдут большие надувные шары. Цвет можно подобрать в зависимости от ваших потребностей. Для продолжительной посадки внутри изделия его обрабатывает специальной жидкостью. При...
 • Заказ статей для сайта

  Контент на сайте играет ведущую роль в привлечении целевой аудитории. Читатели, которые находят ответы на свои вопросы на вашем интернет-портале, с большой вероятностью совершат покупку именно у вас. Поэтому...
 • Прописка 2022: как сделать все правильно

  Регистрация места жительства занимает первое место по популярности среди всех предоставляемых государством административных услуг. Требования законодательства указывают на обязательную регистрацию всех без исключения граждан Украины. Более того, прописаться обязаны...
 • Какие сувениры привести из Египта?

  Египет привлекает миллионы туристов со всего мира. Отели Шарм-эль-Шейха первой линии гарантируют теплое море, чарующие виды, рестораны и увлекательный шоппинг. Но, когда вся эта восточная сказка подходит к концу,...