SV Atelier – інноваційні рішення у сфері краси

*фото з офіційного акаунту SV Atelier в Instagram

15 грудня відбулася Щорічна премія MILLENIUM CLUB. Серед лауреатів був український стиліст з волосся Сергій Воронцов. Він здобув перемогу у номінаціях “Стиліст року” та “Стартап року”.

Сергій заснував свою компанію у 2005 році. Спочатку вона мала назву Hair Diamond, але в 2016 році після ребрендингу була перейменована на SV Atelier. Бренд відомий вже не лише на теренах України, але також за кордоном. Не дивно, адже Сергій розробив інноваційну систему заміщення волосся, аналогів якої на ринку немає.

Справжній прорив в індустрії

Популярність систем заміщення від SV Atelier зумевлане декількома факторами.

Виріб підходить як для людей з волоссям, так і без нього. Залежно від цього буде відрізнятись спосіб кріплення аксесуара. За наявності волосяного покриву на голові, пасма під системою найчастіше заплітаються в колоски. Людям, які страждають на алопецію або тимчасову втрату волосся, підходить установка на спеціальні засоби — перукарський скотч і клей.

Система може встановлюватися на тривалий період часу, аж до 1 місяця, при цьому волосся під сіточкою не ушкоджується. Дуже часто ці вироби купують дівчата, чиє волосся постраждало після невдалих експериментів у салонах краси. Завдяки системі є можливість відростити своє здорове красиве волосся, при цьому виглядати надзвичайно кожен день.

У SV Atelier використовують слов’янське волосся преміальної якості, а також люксові продукти — італійські сіточки та імітації шкіри голови, американські засоби для встановлення.

Популярність серез зірок

Системи заміщення волосся – справді інноваційний продукт. Не дивно, що він припав до душі не лише вітчизняним красуням (серед яких Даша Астаф’єва, Слава Камінська, Алла Борисівна Пугачова, Ольга Серябкіна, Artik & Asti, Настя Каменських, MARUV), а й зарубіжні селебріті.

Справжнім проривом була співпраця з Кім Кардаш’ян – Сергій особисто виготовив систему для ікони стилю та передав її стилісту Кім – Крісу Епплтону.

Сергій стверджує, що був просто вражений, коли дізнався про перемогу у номінаціях. За його словами, це велика честь, а також відповідальність. «Далі — тільки більше» — жартівливо сказав Сергій нашому журналісту.

Ми можемо побажати засновнику SV Atelier ще більших успіхів. Можливо, не за горами той день, коли про цей український бренд знатимуть у всьому світі.

Категории
Шоу-биз

СВЯЗАННЫЕ